Wspólne dzierganie i czytanie

Udostępnij ten post

Witajcie!
Dziś środa, więc znów nadszedł czas na "Wspólne dzierganie i czytanie". 
Jeśli chodzi o czytanie to zaczęłam "Inną duszę" Orbitowskiego.


"Ale chyba są inne duchy, wiesz, takie, co żyją w człowieku obok tych naszych dusz, zwyczajnych. I czegoś tam sobie chcą. Niektóre są ciche, inne głośne. Wrzeszczą, hałasują. To jest nie do wytrzymania. Znaczy, tak mi się wydaje, że z takim duchem w środku strasznie ciężko żyć, zwłaszcza jak on chce czegoś, na co ty nie masz ochoty.
Miasto. Zniszczone, obdrapane i brudne kamienice. Zmęczeni ludzie w ubłoconych, wiecznie spóźnionych i zatłoczonych autobusach. Przygnębienie i pustka. I nagle w jednej głowie kiełkuje ta dziwna myśl, nieodparte pragnienie. Bez motywu, bez powodu, jak głód. Tak jakby ciało przejmowała inna dusza, która nakazuje to zrobić, i nie można od niej uciec.
Pewnego dnia miasto zatrzyma się przerażone zbrodnią." - lubimyczytac.pl

A jeśli chodzi o dzierganie to nadal robię chustę z zeszłego tygodnia, ale już mam tylko końcówkę ;)A Wy co teraz czytacie? A co dziergacie? Bardzo jestem ciekawa!

Pozdrawiam serdecznie, Aiden

6 komentarzy :

 1. Bardzo przyjemna ta Twoja chusta (i etap też ma przyjemny, czyli końcówka).
  Książka trochę nie w moich klimatach, ubłoconego miasta mam na co dzień, potrzebuję w ksiażkach dużo zielonego i optymistycznego. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ostatnio takie książki pochłaniam na zmianę z kryminałami ;)

   Usuń
 2. Kurcze robilam z tej samej włóczki lub bardzo podobnej poncho: http://mojeszydelkoweprzygody.blogspot.de/2015/12/wspolne-czytanie-i-dzierganie-moje.html
  Ale dostałam dejavu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadal robisz chustę, a ja nadal oczu od niej oderwać nie mogę, tak mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam do kolejnych odwiedzin!