Serduszkowo

Witajcie!
Dziś post z dużą ilością zdjęć, ale i (s)tworków jest sporo ;) Niby podobne, a każde inne! Zapraszam do oglądania.
 A na koniec całość na mojej prywatnej suszarce do ozdób świątecznych ;) która sama zresztą będzie świateczną ozdobą jak skończę malować i wymyślę jak ją sensownie zamocować (a nie na żółtych gumkach) ;-)

Pozdrawiam serdecznie, Aiden
Czytaj dalej

Bomb(k)owo IV!

Witam serdecznie!
Dziś post na szybko czyli...bombki!
Dziś dwie bombki - jedna mocno kropkowana i pstrykana, a druga nieco smutna ze sztucznym śniegiem - obie styropianowe (jedna 12 cm, a druga 10 cm). Pozdrawiam serdecznie, Aiden
Czytaj dalej

Babcine pudełko...

Witam! 
Rzadko się zdarza żebym publikowała dwa posty dziennie, ale dziś akurat tak wyszło ;)
Babcine pudełko to nic innego jak pudełko w którym aktualnie trzymam moje szydełkowe kwadraty, a które samo wygląda jak pudełko jakiejś babci czyli kwiatki i postarzania.
Zdjęcia niestety dosyć kiepskie, ale całymi dniami ciemno....
Mam nadzieję, że cokolwiek widać na zdjęciach - chociaż nie jestem tego pewna ;) 

Pozdrawiam serdecznie, Aiden
Ps. Rzutem na taśmę zgłaszam pracę do wyzwania.

Czytaj dalej

Bomb(k)owo III!

Witam serdecznie! 
Nawet nie wiedziałam, że aż tyle tych bombek mi wyjdzie - co chwila jakąś dorabiam i jak tak dalej pójdzie to będę musiała styropianków dokupić ;) 
Dziś kolejna bombka - tym razem ze sztucznym śniegiem w spray'u, który mam nadzieję jakoś przetrwa swoją krótką podróż. Podróż na szczęście krótka bo tylko do siostry mojego męża - nie wyobrażam sobie jak wysłać taką bombkę paczką - mam wrażenie, że po śniegu zostałyby tylko smętne szczątki i nic więcej ;) 
Bombka oczywiście kropkowana (pod śniegiem hihi) i podkreślona brokatem (a co!), ale tym razem bez kokardki.
 Pozdrawiam gorąco, Aiden
Ps. Chciałam jeszcze dopisać, że jestem dumna z mojego Starszego synka, który mając niespełna dwa lata właśnie odśpiewał ciągiem "Panie Janie", "Stary niedźwiedź mocno śpi..." i jeszcze piosenkę z bajki! A gada całymi dniami i całymi zdaniami. 
Czyżby moja gadatliwość się do czegoś przydała - gadam do niego prawie od jego urodzenia caaaaaałymi dniami jak mąż w pracy hihi ;)
Czytaj dalej

Bomb(k)owo II!

Witam!
Dziś post 'na szybko', bo jakoś weny do pisania brak, a zdjęcia też tylko trzy, więc nic specjalnie odkrywczego się dziś nie pojawi ;)
Pisałam (tutaj) o pewnej wpadce, która spowodowała, że tamta bombka ma różne motywy (chociaż w pierwszym założeniu miała być całkiem inna i jednakowa z dwóch stron!) i dzisiaj chciałam przedstawić tą wpadkę czyli bombkę dla mojej własnej prywatnej siostry.

Bombka oprócz dużej ilości kropek i czerwonej wstążki (którą dzielnie przyklejał mój mąż) ma sporo kolorowego brokatu, którego oczywiście na zdjęciach praktycznie nie widać. 

Znacie jakiś sposób żeby uchwycić na zdjęciu brokat na bombce? Bo mnie to niestety nigdy nie wychodzi :(

Pozdrawiam serdecznie, Aiden

Ps.Co do wspomnianej wpadki - przy naklejaniu motywów na bombkę nakleiłam jeden w pionie, a drugi...w poziomie - na szczęście jest to duża bombka (o średnicy 15 cm) i składa się z dwóch części, więc zrobiłam na drugiej identycznej ten sam motyw i podmieniłam ;) A ta część co została jest połówką bombki rodziców ;) 
Czytaj dalej

Bieganie z aparatem...

Witam!
Dziś post fotograficzny, bo ostatnio będąc u rodziny udało mi się na moment wyrwać z aparatem ;)
Zdjęć tylko kilka żeby nikogo nie zanudzić i żeby post nie miał kilometra długości ;)

 Nie wiem czy tylko ja uważam, że pączkujące drzewa w listopadzie to coś nieco dziwnego?

To tyle na dziś! ;)
Pozdrawiam serdecznie, Aiden
Czytaj dalej

Bomb(k)owo I!

Witam!
Dziś kolejny bombkowy post czyli bombka, którą zrobiłam dla moich rodziców ;) Znów ogromna (15 cm średnicy) i styropianowa (żeby wnuki nie zrobiły z niej stłuczki) i kropkowana z kokardką - nie wiem dlaczego praktycznie każda moja bombka MUSI mieć kropki* i kokardkę! Inaczej wydaje mi się kompletnie goła! A może lepiej wyglądałaby bez kropek? Sami oceńcie! 

Bombka jak widać ma z dwóch stron różne motywy co spowodowane jest moją wpadką, ale o tym innym razem ;)

Pozdrawiam serdecznie, Aiden

*No dobra, eksperymentalna nie miała kropek, ale kokardkę już tak! ;)
Czytaj dalej